وبلاگ

یو پی اس های APC به تازگی هوشمندتر شده اند

یو پی اس هوشمند APC

Schneider Electric با ارائه یو پی اس های APC سری  SmartConnect ،نسل جدیدی از یو پی اس با تکنولوژی ابری برای مانیتور آنلاین سرورها و همچنین مدیریت آنلاین سلامت سیستم های یو پی اس را معرفی کرده است. “

هر مدیر آی تی در یک روز کاری شلوغ نگران قطعی برق سرور های خود خواهد بود. برای خرید زمان و خاموش کردن ایمن سیستم ها ، منابع برق اضطراری و یو پی اس از زیرساخت های حیاتی در هر محیط کاری آی تی می باشند. اما چه اتفاقی می افتد اگر بخش فناوری اطلاعات پهنای باند مورد نیاز برای فعال نگه داشتن یو پی اس را نداشته باشند و یا اینکه اصلا کارکنان قسمت آی تی در محل نباشند ؟ درست عمل نکردن باتری یو پی اس یا هر قسمتی از تجهیزات برق اضطراری بسیار خطرناک است ، در بیشتر تکنولوژی های ضروری کسب و کار می تواند به معنای تاخیر در کسب و کار و از دست رفتن سود باشد. امروزه فعال شدن و فراگیری اینترنت اشیا به این معنی است که این دستگاه ها از دور قابل دسترسی و پشتیبانی اند.

اگر یو پی اس و گوشی هوشمند شما این کار را برای شما انجام دهند چه؟ کسب و کارهای کوچک و متوسط می توانند با خارج شدن از دسترس ضرر جدی را متحمل شوند. توانایی پیشگیرانه برای نظارت بر دستگاه های یو پی اس با امکان ارسال اطلاعیه های تعمیر و نگهداری و جایگزینی به گوشی های هوشمند می تواند قوانین بازی را برای این کاربرها عوض کند.

برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به طور فعال و به طور موثر مدیریت سلامت سیستم های یو پی اس خود را به عهده بگیرند، Schneider Electric  یو پی اس هوشمند APC با نام تجاری APC SmartConnect را به عنوان اولین و تنها یو پی اس های تکنولوژی ابری را برای محیط های IT معرفی کرده است.

یو پی اس اسمارت apc

SmartConnect به عنوان یک ویژگی استاندارد با مدل های انتخاب شده در نمونه های یو پی اس هوشمند پیشرو در صنعت یو پی اس امنیت و اطمینان را فراهم می کند تا کسب کارهای کوچک و متوسط به فن آوری و اطلاعاتی که کسب و کارشان را تضمین می کنند متصل باشند.

SmartConnect برای موارد زیر از معماری فناور ی اطلاعات EcoStruxure  مجهز به تکنولوژی ابری اشنایدر الکتریک استفاده می کند:

  • جمع آوری و ارسال اطلاعات مربوط به سلامت و وضعیت دستگاه های یو پی اس مشتری شامل جایگزینی باتری، تمدید گارانتی و اطلاعیه های عملکرد یو پی اس
  • ارائه یک پورت وب امن و مبتنی بر فضای ابری که در آن مشتریان می توانند وضعیت یو پی اس خود را مشاهده کنند، و قابل دسترسی از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت
  • ارسال خودکار اطلاعیه های قابل تنظیم، به روز رسانی اطلاع رسانی سیستم عامل و پشتیبانی از عیب یابی پیشرفته از طریق یک رابط کاربری کنترل از راه دور
  • قرار دادن آن دقیقا بیرون جعبه – بدون نیاز به تنظیمات – جهت آسان ساختن نصب حتی کاربران غیر فنی
  • توانمندسازی مشاغل کوچک و متوسط برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود

فناوری Cloud-powered SmartConnect همچنین امکان ارائه خدمات ارائه شده توسط مدیریت مشاغل کوچک و متوسط را برای گسترش پیشنهاد خود جهت ارائه نظارت یو پی اس  های از راه دور برای مشتریان فراهم می کند. این امر فرصت بیشتری برای مشاغل کوچک و متوسط جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود از طریق خدمات زیرساخت قدرت افزوده فراهم می کند و تولید جریان های درآمد جدید را با حداقل تلاش و بدون هزینه اضافی فراهم می کند.

مشاغل کوچک و متوسط به راحتی می توانند SmartConnect را با راه حل های پیشگیرانه و مدیریت راه دور (RMM) از قبیل ConnectWise Automate و Kaseya یا از طریق یک پورتال وب آماده ادغام نمایند تا بتوانند پروژه های مشتری را از یک پلت فرم واحد مدیریت کنند. بدون برنامه ریزی، پروتوکل های ساده شبکه مدیریت شبکه (SNMP) یا عامل های نرم افزاری مورد نیاز است، به این معنی که مشاغل کوچک و متوسط می توانند به سرعت خدمات خود را اعمال و درآمد خود را تولید کنند.

راه حل های آماده EcoStruxure

یو پی اس هوشمند APC متصل شده به SmartConnect یکی از جدیدترین محصولات در دسترس به عنوان بخشی از مرکز مدیریت داده EcoStruxure Schneider Electric می باشد. پایه و اساس EcoStruxure IT بر راه حل های هوشمند و متصل به اینترنت است که بینش های داده شده برای ساده سازی تعمیر و نگهداری و بهره برداری از زیرساخت های فیزیکی آی تی با بهبود عملکرد را از نظر نظارت، و ارائه قابلیت های خدمات تخصصی فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر به https://smartconnect.apc.com/welcome مراجعه کنید یا با نمایندگیAPC در محل خود تماس بگیرید.

اطمینان کامل در یک جهان آنلاین

یو پی اس APC که توسط شرکت Schneider Electric ارائه شده نامی تجاری پیشرو در سراسر جهان برای زیرساخت های فیزیکی و نرم افزاری است. APC با مجموعه ای گسترده از محصولاتی که راه حل های مناسب و قابل دسترس برای فناوری اطلاعات و ارتباطات را ارائه می دهند، اطمینان را در یک دنیای متصل فراهم می کند. APC با بزرگترین جامعه از شرکا، راه حل هایی مناسب برای خانه و فناوری اطلاعات در دسترس قرار می دهد تا افراد و شرکت ها موارد غیر منتظره و محافظت از اطلاعات و اطلاعات بحرانی را پیش بینی کنند.

منبع : https://blog.apc.com

مشاور شما در خرید انواع یو پی اس

در همین رابطه

از جدیدترین محصولات و مطالب تخصصی در حوزه برق و تکنولوژی روز مطلع شوید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس در واتساپ

:: یو پی اس کاران ::

از تماس شما سپاسگذاریم

حداکثر در چند دقیقه پاسخگوی شما هستیم