مقالات یو پی اس

چالش های مشترک کسب و کارهای کوچک و راه حل آن

چالش های مشترک SMB

قسمت اول چالش های مشترک کسب و کارهای کوچک و ارائه راه حل های مفید

در حالی که مجازی سازی سرور به عنوان یک ابزار برای شرکت ها برای یک پارچه کردن سیستم های شبکه خود سالیان زیادی است که در حال انجام می باشد اما هنوز و در چند سال اخیر، تکنولوژی زیادی در این بخش فعال نشده است . با این حال، بسیاری از شرکت های کوچک تر پیدا کردن آن را دشوار می دانند زیرا راهنمایی بسیار کمی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMBs) وجود دارد.راهنمایی مناسب برای کسب و کارهای کوچک بسیار مهم است زیرا آنها منابع و تجربه کمتر برای طراحی و مدیریت زیرساخت IT خود را دارند.علاوه بر این، زیرساخت فناوری اطلاعات کسب و کارهای کوچک نه تنها اتصال آنها به داده ها در فضای ابری است، بلکه بخش مهمی از تداوم و موفقیت کسب و کار به شمار می آید.این مقاله مسائل مشترک را مورد بحث قرار می دهد مسائلی مانند تلاش برای دستیابی به بهره وری انرژی و به حداکثر رساندن عملیات در سیم کشی اتاق سرور، و همچنین نشان می دهد راه حل ها و بهترین شیوه برای کمک به غلبه بر این چالش ها چیست.

چالش 1: محافظت و سازماندهی سرورهای تلفیقی، مجازی شده و ابزار شبکه

کسب و کارهای کوچکی که بخش ها یا تمامی سرورها و هسته های مجازی خود را مجبور کرده اند تا گام کلیدی را برای ساختن زیرساخت های فناوری اطلاعات خود کارآمدتر بردارند، اما تجهیزات فیزیکی پس از مجازی سازی، حتی از قبل مهمتر است و نیاز به حفاظت دارد.علاوه بر این، سازماندهی تجهیزات فناوری اطلاعات در یک مکان می تواند منجر به عوارض موجود شود.

راه حل: کسب و کارهای کوچک می توانند سرورهای حیاتی را در شرایط محیطی مناسب از طریق محوطه های قفسه مناسب برای سرورها و محیط های شبکه طراحی کنند. این نوع محوطه ویژگی های قابلیت های از جمله مدیریت کابل و توزیع قدرت، سازماندهی بهتر، رفع خطاهای انسانی در هنگام عیب یابی، و کمک به جداسازی جریان هوا گرم و سرد است. کسب و کارهای کوچک همچنین باید تجهیزات موجود در محل را از طریق محافظت از قطع برق، تهدیدات جسمی، محیطی و امنیتی با واحد های توزیع برق (PDU) و برق اضطراری (UPS) حفظ کنند. بعضی از انواع PDU ها امکان کنترل قابل تنظیم قدرت و نظارت فعال را برای محدود کردن استفاده غیر مجاز از رسانه های فردی و جلوگیری از اضافه بار مدار می کنند. سیستم های یو پی اس هنگامی که قدرت ابزار خاتمه می یابد، زمان اجرا را فراهم می کنند.

چالش 2: خاموش کردن سرورهای مجازی با خیالی راحت

محیط های مجازی برای پیاده سازی و مدیریت روز به روز آسان تر می شوند. اما هنوز هم بر پایه قدرت بحرانی و حمایت از خنک سازی از زیرساخت های IT متکی هستند که می توانند به قطع برق برسند.

راه حل: در حالت ایده آل، هر نصب و راه اندازی IT از یک ژنراتور یا بسته های باتری اضافی با یو پی اس استفاده می کند تا حداکثر زمان اجرا را از طریق خاموش شدن طولانی مدت سوار کند.با این حال، اگر هیچ یک از راه حل ها در دسترس نباشد، نرم افزارِ خاموش کردن ایمن و تجهیزات پیش ساخته مانند سیستم های UPS یا PDU می توانند در حفاظت از سرورها، برنامه ها و داده ها از خرابی بسیار مفید باشند.همچنین به دنبال آن راه حل هایی نظیر قابلیت های مدیریت از راه دور و هشدارهای پیشگیرانه در مورد مسائل مربوط به قدرت، قطع برق و عمر باتری نیز می توانند مفید باشند.

چالش های مشترک SMB

چالش 3: راه اندازی تجهیزات فناوری اطلاعات و شبکه در خارج از یک فضای IT اختصاصی

فضاهای غیر اختصاصی IT، که بسیاری از کسب و کارهای کوچک برای تجهیزات فناوری اطلاعات خود استفاده می کنند، می توانند از کمبود فضای موجود برای استقرار IT جدید رنج ببرند.راه حل: استفاده از محوطه های طراحی شده به طور خاص برای استقرار تجهیزات در فضاهای غیر اختصاصی می تواند همان قدرت، خنک کننده و حفاظت از قابلیت های شما را در یک فضای اختصاصی IT دریافت کند. تهویه هوای فن تهویه با سیستم های UPS و مدیریت کابل این امکان را فراهم می کند تا قابلیت پشتیبان گیری و قابلیت نظارت از راه دور برای شما آسان گرداند.

چالش 4: کاهش استفاده از فضای کف

مدیریت تجهیزات امنیتی می تواند دشوار شود، در حالی که کمبود فضای کف، چالشی است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک با آنها مواجه هستند.

راه حل: دیوار نصب شده ایده آل برای محیط های فناوری اطلاعات یکی از راه حل ها به شمار می آید.ممکن است به دنبال راه حل هایی باشید که به راحتی همه نوع تجهیزات را در اختیار شما قرار می دهند و با نصب مجدد ریل ها وارد می شوند.امکان نصب چندین گزینه را داده و دسترسی آسان تر به تعمیر و نگهداری و نصب را فراهم می کنند.در حالت ایده آل، ارتفاع پایه ی 13U فقط فضای کافی برای تجهیزات توزیع شده که ساختمان متصل را نگه می دارد را فراهم می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *