دسته‌بندی نشده

یو پی اس میتسوبیشی الکترونیک

میتسوبیشی الکترونیک

UPS کوتاه شده کلمات Uninterruptible Power Supply است که ترجمه آن به فارسی، منبع تغذیه بدون وقفه یا منبع تغدیه بدون قطعی می شود و بصورت یو پی اس نوشته شده و در مکالمات روزمره استفاده می شود. در صورتیکه اطلاعات بیشتری در مورد ساختار و عملکرد یو پی اس نیاز دارید لطفا مقاله یو پی اس چیست؟ را مطالعه کنید.

در میان تولید کنندگان بزرگ یو پی اس در جهان شرکت های ژاپنی نیز همانطور که در سایر تکنولوژی های الکترونیکی پیشگام بوده و شرکت های بزرگی در زمینه تولید فن آوری های الکترونیکی در آن حضور دارند، میتسوبیشی الکترونیک نیز یکی از پرچم داران در زمینه تولید دستگاه های یو پی اس در آسیا و جهان می باشد.

 یو پی اس میتسوبیشی الکترونیک

جدا از اینکه تجهیزات شما از نوع فناوری اطلاعات، ارتباطات، پزشکی و یا صنایع تولیدی باشد میتسوبیشی الکتریک برای حمایت از سلامت و کارآمدی دستگاه های شما یو پی اس های حرفه ای را جهت اطمینان از تداوم عملکرد آنها تولید و روانه بازار کرده است.

دیتا سنتر DATA CENTER

دیتا سنتر ها در حال حاضر براای اکثر فعالیت های تجاری و دولتی حیاتی هستند و البته به طور فزاینده ای در زندگی شخصی ما نیز اهمیت دارند . یو پی اس حیاتی ترین عامل در حصول اطمینان از اینکه دیتا سنتر به طور کامل در طول وقفه های ناشی از قطع برق و اختلالات برقی عمل می کنند می باشد. دیتا سنتر توسط شرکت ها و مکان های مختلف، می توانند با به کارگیری قوی ترین نسخه پشتیبان حفاظت از فن آوری های موجود، به بالاترین سطح دست یابند. غول های دیتا سنتر با میلیون ها دلار درآمد جهانی و دیتا سنترهای کوچکتر با کارکردهای محلی، اما بسیار بحرانی از یو پی اس های میتسوبیشی الکتریک استفاده می کنند که کیفیت را در محیط های پربار و بالاترین میزان بهره وری را تضمین می کند.

تجهیزات پیشنهادی توسط میتسوبیشی الکترونیک برای دیتا سنتر ها

یو پی اس 1050 کاوا سه فاز و بزرگتر
یو پی اس 80 تا 750 کاوا سه فاز

میتسوبیشی-الکترونیک.jpg-02

کاربرد در صنایع ارتباطی

از کارافتادن اپراتورهای تجهیزات ارتباطی می تواند سبب آسیب امنیت عمومی، کاهش رضایت مشتری و یا از دست دادن درآمد شود. شرکت ها و مصرف کنندگان به طور یکسان انتظار پایداری همیشگی شبکه تلفن همراه، پخش های زنده تلویزیونی و اینترنت را دارند. برق بدون قطعی و اصلاحا تمیز و بدون نویز را دارند. اطمینان از اینکه ارتباطات در حین وقفه و اختلالات برق هم حفظ می شود، ضروری است. اپراتورهای تجهیزات ارتباطی که به دنبال بیشترین حفاظت قدرت برق هستند، میتسوبیشی الکتریک را انتخاب می کنند.

تجهیزات پیشنهادی توسط میتسوبیشی الکترونیک برای صنایع ارتباطی

یو پی اس 80 تا 750 کاوا سه فاز
یو پی اس 10 تا 80 کاوا سه فاز

میتسوبیشی-الکترونیک.jpg-03

کاربرد در تجهیزات پزشکی

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاه های تشخیصی به طور مداوم نیاز روز افزون به کارکرد 24 ساعته در تجهیزات پزشکی خود دارند. علاوه بر این، تجهیزات پزشکی مانند سیستم های MRI می تواند حساس باشد و نیاز به یک سیگنال تمیز برای کارآنها باید در نظر گرفته شود. بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات پزشکی نیازدارند که ولتاژ ورودی را ثابت نگه دارند و انتقال برق در طول زمان به مسائل خدماتی بیشتر مربوط می شود. بنابراین کیفیت برق ورودی به همان اندازه اهمیت دارد که محافظت در مقابل قطع کامل دارد و تبدیل دوگانه آنلاین، یک ویژگی غیر قابل مذاکره در انتخاب UPS است.
بخشهای رادیولوژی، قلب و عروق و آنکولوژی باید به شکلی کاملا دقیق و قابل اعتماد عمل کنند و انجام دقیق روش ها، اجتناب از تکرار دوباره کار بیمار و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات هدف اصلی است که با استفاده از لوازم برق اضطراری میسر می گردد. میتسوبیسی الکتریک هر دو UPS دستگاه های تک و همچنین سیستم های UPS مرکزی را جهت حفاظت از برق تجهیزات پزشکی مورد استفاده در سوئیت ها و ادارات تامین می کند.

تجهیزات پیشنهادی توسط میتسوبیشی الکترونیک برای تجهیزات پزشکی

یو پی اس 10 تا 80 کاوا سه فاز

الکترونیک.jpg 04

کاربرد در صنعت

تجهیزات الکترونیکی و دقیق فناوری اطلاعات در تمام انواع فرایندهای تولید مورد استفاده قرار می گیرند. این روند رشد افزایشی خواهد داشت، زیرا کسب و کارها به طور فزاینده ای از قابلیت های IoT برای بهبود عملیات و افزایش بهره وری از طریق تولید هوشمند و تجزیه و تحلیل به روز بهره می برند. با این حال گسترش این تکنولوژی های هیجان انگیز به طور قابل ملاحظه ای فرآیندهای تولید و تجهیزات را با واقعیت های متناقض کیفیت برق و نیرو روبرو می کند. جریا ن های ضعیف، انتقال، افزایش ناگهانی فشار جریان و نوسانات برق می تواند به معنای از دست دادن درآمد ناشی از آسیب، هزینه های بالای حاصل از ضایعات / تعمیر مجدد، و نیز هزینه های قابل توجه در تعمیر و جایگزینی تجهیزات باشد.
تولیدکنندگان اطمینان می دهند که عملیات و فرایندهای گران تولید با استفاده از منابع برق اضطراری میتسوبیشی الکتریک بدون وقفه و آسیب به تجهیزات و یا تاخیر در زمان حمل و نقل کالا با موفقیت انجام می شود.

تجهیزات پیشنهادی توسط میتسوبیشی الکترونیک برای صنایع تولیدی

یو پی اس 80 تا 750 کاوا سه فاز
یو پی اس 10 تا 80 kVA