نظارت آنلاین یو پی اس

نظارت آنلاین سیستم های یو پی اس و برق اضطراری با استفاده از سیستم مانیتورینگ آنلاین REMO

REMO  یک سیستم مانیتورینگ جامع برای نظارت از راه دور سیستم های یو پی اس ( نظارت آنلاین یو پی اس ) ، ژنراتور ها و سیستم های برق اضطراری می باشد از مزایای استفاده از سیستم مانیتورینگ آنلاین یو پی اس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • نظارت مستمر و ضبط و نگهداری کلیه پارامتر های سیستم از جمله خطاها و یا از کار افتادن سیستم در زمان های مختلف
  • نظارت از راه دور بصورت  24 ساعته و در 365 روز سال
  • دسترسی ایمن به اطلاعات سیستمتان در هر زمانی توسط ریمو لایو ( نظارت آنلاین یو پی اس )
تعمیر و نگهداری یو پی اس

سیستم نظارت آنلاین یو پی اس چگونه کار می کند 

  • عملکرد سیستم رمو ( نظارت آنلاین یو پی اس ) مانند یک مودم نصب شده ( جی اس ام  یا آنالوگ  -وابسته به نوع تجهیزات و موقعیت) بر روی ژنراتور ،دستگاه یو پی اس می باشد .
  • سرویس مبتنی بر سرور آنلاین برای اطمینان از نظارت بر دستگاه یو پی اس بصورت آپ تایم 99.9 درصد ( زمان آنلاین بودن سرور نظارتی ) است .
  • دارای سرور محلی برای ذخیره اطلاعات و مستقل از سرور آنلاین یو پی اس می باشد تا حتی زمانی که سیستم های یو پی اس شما کار نمیکنند هم به صورت خودکار بر آن ها نظارت کنید.

دسترسی به اطلاعات یو پی اس از طریق REMO 

از راههای مختلفی میتوانید به اطلاعات REMO دسترسی پیدا کنید

میتوان از طریق اس ام اس یا ایمیل پیغام زنگ خطر سیستم را دریافت کنید یا  از طریق برنامه رمو لایو ( نظارت آنلاین یو پی اس ) بصورت آنلاین به اطلاعات سیستم تان بصورت 24 ساعته و هفت روز هفته دسترسی داشته باشید و در مورد دیزل ژنراتورها با استفاده از  برنامه ریمو اتو تکست ، که یک برنامه مانیتورینگ  برای کنترل سطح سوخت ژنراتور است به عملکرد ژنراتور ها نظارت کنید