شرکت فناوری تامین برق تلکوپاور تولید کننده باتری یو پی اس تلکوپاور

بازگشت به وبلاگ
شرکت فناوری تأمین برق تلکوپاور

شرکت فناوری تامین برق تلکوپاور تولید کننده باتری یو پی اس تلکوپاور

شرکت فناوری تامین برق تلکوپاور تولید کننده باتری یو پی اس تلکوپاور

شرکت فناوری تأمین برق تلکوپاور یکی از تجارت‌های پیشرو در صنعت تولید باتری‌های سرب اسید می‌باشد. این شرکت در سال ۱۹۹۷ تأسیس شده و در منطقه توسعه اقتصادی “مثلث طلایی” قرار گرفته است.

معرفی شرکت فناوری تامین برق تلکوپاور

شرکت فناوری تأمین برق تلکوپاور، با بیش از ۲۰ سال سابقه توسعه، به یک شرکت ترکیبی جامع تبدیل شده که تمرکز اصلی آن بر روی تولید باتری‌های استارتر موتورسیکلت می‌باشد. از طرفی این شرکت در زمینه پژوهش، تولید و فروش باتری‌ دوچرخه الکتریکی، باتری‌های خودرو و باتری‌های ذخیره‌سازی انرژی فعالیت دارد. به‌علاوه، این شرکت با شرکت‌هایی که در حوزه محصولات پلاستیکی، سخت افزار، و منابع انرژی جدید فعالیت دارند، همکاری می‌کند. شرکت تلکوپاور تعدادی شرکت تابعه تحت سرپرستی خود دارد: شرکت صنایع بین‌المللی OUTDO هونگ‌کونگ، شرکت تأمین برق تلکوپاور، شرکت تأمین برق تلکوپاور (تایلند)، شرکت تأمین برق تلکوپاور (هونگ کونگ)، شرکت تأمین برق تلکوپاور (اندونزی)، شرکت پلاستیک و سخت‌افزار کوانژو هواتو، شرکت توسعه وسایل نقلیه الکتریکی کوانژو. به‌علاوه، شرکت تلکوپاور، یه پایگاه تولید در جینجیانگ و ژانگژو چین، و تایلند تأسیس کرده است.

 

با سال‌ها پیشرو بودن در عرصه تولید و توسعه صنعتی، شرکت تلکوپاور بیش از ۲۰۰۰ کارمند دارد. پارک صنعتی تلکوپاور در منطقه صنعتی ژانگژو لیو، که دارای کارخانه‌های استاندارد مدرن، ساختمان اداری، خوابگاه کارگران و امکانات دیگر می‌باشد، ناحیه‌ای به وسعت ۳۵۰۰۰۰ متر مربع را اشغال کرده است. شرکت فناوری تأمین برق تلکوپاور، به یک برند شناخته شده در حوزه باتری‌های سیلد اسید تبدیل شده و یک زنجیره صنعتی کامل از کانتینرهای باتری و پلیت‌های سرب می‌باشد، که محصولات آن در صنایع بسیاری مانند موتورسیکلت‌ها، ماشین‌ها، دوچرخه‌های الکتریکی، مخابرات، الکتریسیته، رادیو و تلویزیون، تجهیزات باغداری، روشنایی، امنیت و حفاظت، درمان پزشکی، انرژی باد و انرژی خورشیدی، تجهیزات یو پی اس و صنایع دیگر به طور گسترده استفاده می‌شود، و ظرفیت تولید سالانه آن از ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ KVAH فراتر رفته است.

 

این مطلب را هم بخوانید
کونگ لانگ تولید کننده باتری یو پی اس لانگ

سرمایه گذاری های انجام شده توسط شرکت فناوری تامین برق تلکوپاور

شرکت فناوری تامین برق تلکوپاور، برای سرمایه‌گذاری یک شرکت سهامی خاص تأسیس شده و سه شرکت تابعه را به‌طور کامل تحت سرپرستی خود دارد: شرکت تأمین برق تلکوپاور (هونگ کونگ)، شرکت تأمین برق تلکوپاور (تایلند)، و شرکت تأمین برق تلکوپاور (اندونزی). شرکت تلکوپاور در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش باتری‌های پشتیبان، باتری‌های استارتر، و مجموعه باتری‌های توان تمرکز دارد، و به‌خصوص تجربه‌ای غنی و عملی در زمینه باتری‌های موتورسیکلت دارد. این شرکت دارای طرح‌های ثبت‌شده بومی، فرآیند تولید صفحات سرب پیشرفته، خط مونتاژ اتوماتیک، و تجهیزات پیشرفته تست و بازرسی می‌باشد. به‌علاوه، شرکت تلکوپاور فناوری‌های الکترونیکی را با موفقیت به باتری‌های سرب-اسید اعمال می‌کند، و با این کار طوفانی از اصلاحات فناوری را در حوزه توسعه باتری‌های سرب اسید در سطح جهانی ایجاد می‌کند. این شرکت گواهینامه‌های  ISO9001، ISO14001، OHSAS180001 را دریافت کرده و به‌عنوان یک شرکت پیشرفته و برند صادراتی معروف شناخته شده است.

گواهی نامه ها و افتخارات شرکت فناوری تامین برق تلکوپاور


شرکت تلکوپاور در به دست آوردن گواهی‌نامه‌های UL، CE، TLC، INMETRO،  اتخاذ گواهینامه نشانه‌گذاری محصولات استاندارد، Gloden Sun، GMC،  گواهی مجوز کیفیت برای صادرات محصولات و سایر گزارش‌های بازرسی و قرنطینه، پیشرو می‌باشد. شرکت تلکوپاور بارها با شرکت‌های باتری مشهور در سراسر جهان همکاری کرده و تجهیزات و ابزارهای پیشرفته داخلی و بین‌المللی را معرفی کرده است. شرکت تلکوپاور دارای ده‌ها فناوری حق ثبت اختراع می‌باشد و قابلیت‌های تولید آن به سطح پیشرفته بین‌المللی رسیده است. این شرکت همچنین با دانشگاه‌های برجسته بومی در حوزه ارتباطات فناوری همکاری دارد، و اساس تحقیقات دانشگاهی صنعتی را برای بهبود نوآوری مستقل شرکتی ایجاد کرده، که پایه و اساس محکمی برای تبدیل شدن شرکت به یک رقیب جهانی در حوزه تولید باتری می‌باشد.

 

این مطلب را هم بخوانید
گروه باتری صبا تولید کننده باتری یو پی اس صبا

شرکت تلکوپاور در برخی از شهرهای بزرگ دنیا دارای شبکه فروش و خدمات پس از فروش می‌باشد، و محصولات آن به بیش از ۱۳۰ کشور در اروپا، آمریکای شمالی، جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه صادر می‌شود. این امر بر مبنای تجربه غنی و عملی تولید باتری سرب-اسید، سیستم تولید جامع، ارتباط صحیح با مشتری، و خدمات قابل اعتماد پیش و پس از فروش می‌باشد. این شرکت از شهرت و محبوبیت خوبی در میان مشتریان برخوردار است و عملکرد فروش خارج از کشور آن، ۵ سال متوالی است که در حال پیشرفت و ارتقا می‌باشد.

سایت شرکت فن آوری برق تلکوپاور :::: http://www.tp-battery.com/

 

::: مشخصات کلیه باتری های یو پی اس تلکوپاور

اشتراک این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ