معرفی شرکت ها

فناوری تامین نیرو تلکو پاور telco power تولید کننده باتری یو پی اس

شرکت فناوری تأمین برق تلکوپاور

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت فناوری تأمین قدرت تلکو پاور telco power یکی از تجارت‌های پیشرو در صنعت تولید باتری‌های سرب اسید می‌باشد. این شرکت در سال 1997 تأسیس شده و در منطقه توسعه اقتصادی “مثلث طلایی” چین قرار گرفته است.

معرفی شرکت فناوری تامین برق تلکو پاور

شرکت فناوری تأمین نیرو تلکو پاور، با بیش از 20 سال سابقه توسعه، به یک شرکت ترکیبی جامع تبدیل شده که تمرکز اصلی آن بر روی تولید باتری‌های استارتر موتورسیکلت و همچنین باتری یو پی اس می‌باشد. از طرفی این شرکت در زمینه پژوهش، تولید و فروش باتری‌ دوچرخه الکتریکی، باتری‌های خودرو و باتری‌های ذخیره‌سازی انرژی فعالیت دارد. به‌علاوه، این شرکت با شرکت‌هایی که در حوزه محصولات پلاستیکی، سخت افزار، و منابع انرژی تجدیدپزیر فعالیت دارند، همکاری می‌کند. شرکت تلکو پاور تعدادی شرکت تابعه تحت سرپرستی خود دارد: شرکت صنایع بین‌المللی OUTDO هونگ‌کونگ، شرکت تأمین برق تلکو پاور، شرکت تأمین برق تلکو پاور (تایلند)، شرکت تأمین برق تلکوپاور (هونگ کونگ)، شرکت تأمین برق تلکو پاور (اندونزی)، شرکت پلاستیک و سخت‌افزار کوانژو هواتو، شرکت توسعه وسایل نقلیه الکتریکی کوانژو. به‌علاوه، شرکت تلکو پاور، یه پایگاه تولید در جینجیانگ و ژانگژو چین، و تایلند تأسیس کرده است.

با سال‌ها پیشرو بودن در عرصه تولید و توسعه صنعتی، تلکو پاور بیش از 2000 کارمند در کارخانه های خود دارد. پارک صنعتی تلکو پاور در منطقه صنعتی ژانگژو لیو، که دارای کارخانه‌های استاندارد مدرن، ساختمان اداری، خوابگاه کارگران و امکانات دیگر می‌باشد، ناحیه‌ای به وسعت 350000 متر مربع را اشغال کرده است. شرکت فناوری تأمین برق تلکو پاور، به یک برند شناخته شده در حوزه باتری‌ سیلد اسید تبدیل شده و یک زنجیره صنعتی کامل از کانتینرهای باتری و پلیت‌های سرب می‌باشد، که محصولات آن در صنایع بسیاری مانند موتورسیکلت‌ها، ماشین‌ها، دوچرخه‌های الکتریکی، مخابرات، الکتریسیته، رادیو و تلویزیون، تجهیزات باغداری، روشنایی، امنیت و حفاظت، درمان پزشکی، انرژی باد و انرژی خورشیدی، تجهیزات یو پی اس و صنایع دیگر به طور گسترده استفاده می‌شود، و ظرفیت تولید سالانه آن از 10،000،000 KVAH فراتر رفته است.

شرکت تلکو پاور 01

 

سرمایه گذاری های انجام شده توسط فناوری تامین برق تلکو پاور telco power

تلکو پاور، برای سرمایه‌گذاری یک شرکت سهامی خاص تأسیس شده و سه شرکت تابعه را به‌طور کامل تحت سرپرستی خود دارد: شرکت تلکو پاور هنگ کنگ ، تایلند و اندونزی . تلکو پاور در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش باتری‌های بک آپ ، باتری‌های استارتر، و مجموعه باتری‌های توان تمرکز دارد، و به‌ خصوص تجربه‌ای غنی و عملی در زمینه باتری‌های موتورسیکلت دارد. این شرکت دارای طرح‌های ثبت‌شده بومی، فرآیند تولید صفحات سرب پیشرفته، خط مونتاژ اتوماتیک، و تجهیزات پیشرفته تست و بازرسی می‌باشد. همچنین گواهینامه‌های  ISO9001، ISO14001، OHSAS180001 را دریافت کرده و به‌ عنوان یک شرکت پیشرفته و برند صادراتی معروف در کشور چین شناخته شده است.

گواهی نامه ها و افتخارات فناوری تامین برق تلکو پاور telco power

تلکو پاور در به دست آوردن گواهی‌نامه‌های UL، CE، TLC، INMETRO،  اتخاذ گواهینامه نشانه‌گذاری محصولات استاندارد، Gloden Sun، GMC، گواهی مجوز کیفیت برای صادرات محصولات و سایر گواهی نامه های بازرسی پیشرو می‌باشد. این شرکت بارها با شرکت‌های باتری مشهور در سراسر جهان همکاری کرده و تجهیزات و ابزارهای پیشرفته داخلی و بین‌المللی را معرفی کرده است. همچنین تلکو پاور دارای ده ها اختراع ثبت شده در حوزه فن آوری می باشد این شرکت همچنین با دانشگاه‌های برجسته بومی در حوزه ارتباطات و فناوری همکاری های فراوان دارد، و تحقیقات دانشگاهی و صنعتی زیادی را برای بهبود تولیدات خود پایه گذاری کرده که پایه و اساس محکمی برای تبدیل شدن به یک رقیب قدرتمند جهانی در حوزه تولید باتری برای سایر تولید کنندگان می‌باشد.

این شرکت در برخی از شهرهای بزرگ دنیا دارای شبکه فروش و خدمات پس از فروش می‌باشد، و محصولات آن به بیش از 130 کشور در اروپا، آمریکای شمالی، جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه صادر می‌شود. این امر بر مبنای تجربه غنی و عملی تولید باتری سرب-اسید، سیستم تولید جامع، ارتباط صحیح با مشتری، و خدمات قابل اعتماد پیش و پس از فروش می‌باشد. این شرکت از شهرت و محبوبیت خوبی در میان مشتریان برخوردار است و عملکرد فروش خارج از کشور آن، 5 سال متوالی است که در حال پیشرفت و ارتقا می‌باشد.

وب سایت رسمی شرکت فن آوری برق تلکو پاور :::: http://www.tp-battery.com/