معرفی شرکت ها

شرکت ووهان چانگوانگ باتری، تولید کننده باتری سیلد اسید CGB

باتری سی جی بی

شرکت تولید کننده باتری سی جی بی CGB

شرکت ووهان چانگوانگ باتری، تولید کننده باتری های سی جی بی در منطقه توسعه اقتصادی و فناوری ووهان چین قرار دارد و در سال 1993 تأسیس شده است. ووهان چانگوانگ باتری یک شرکت سرمایه‌گذاری مشترک با سرمایه ثبت‌شده 6.28 میلیون دلار می‌باشد و توسط Wuhan Zhongyuan Electronics Group، که یکی از شرکت‌های تابعه China Electronics Corporation می‌باشد، کنترل می‌شود. این شرکت، محصولات خود را با نام تجاری Chang Guang Battery و برند CGB تولید می کند. 

محصولات تولیدی سی جی بی CGB

سی جی بی به‌طور تخصصی در زمینه پژوهش و تولید و توسعه باتری‌ های سیلد اسید و قابل شارژ فعالیت دارد. باتری‌های سیلد اسید تولید شده توسط این شرکت برای کاربردهای مختلف مانند استفاده در انواع مختلف یو پی اس، سیستم‌های مخابراتی، تجهیزات الکترونیکی، سیستم‌های مدیریت بحران، دیتا سنتر های بزرگ، سیستم‌های امنیتی، تجهیزات پزشکی، بیمارستان ها و وسایل حمل و نقل الکتریکی، مورد استفاده قرار می گیرند. محدوده استاندارد ولتاژ تولیدی توسط سی جی بی، باتری های سیلد اسید 2V، 4V، 6V، 8V، 10V، و 12V می‌باشد که این باتری ها در ظرفیت هایی بین 0.5 آمپر ساعت تا 3000 آمپرساعت تولید می شوند. 

استاندارد ها و اهداف سی جی بی CGB

شرکت سی جی بی با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و مدیریت قوی، محصولاتی با کیفیت و در رنج ها و آمپر های مختلف تولید می کند. این کمپانی پرچم دار بازار در زمینه تولید باتری‌های سیلد اسید با ابعاد کوچک و متوسط در کشور چین می‌باشد.
هدف کمپانی سی جی بی این است که در آینده بتواند کلیه استانداردهای حرفه‌ای و بین‌المللی را کسب کرده و به‌عنوان برترین تولیدکننده باتری‌های سیلد اسید در جهان شناخته شود.

نمایندگی باتری سی جی بی CGB در ایران

سی جی بی با استفاده از شبکه تولید و توزیع گسترده خارجی خود توانسته است بخش زیادی از بازار باتری های سیلد اسید در منطقه خاورمیانه را بدست آورد و در سال های اخیر با کمک شبکه توزیع یو پی اس کاران در داخل کشور به یکی از برندهای مطرح باتری یو پی اس در ایران تبدیل شود.

برخی از آخرین محصولات باتری سی جی بی CGB

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *