تعمیر یو پی اس 

اجرای کلیه خدمات تعمیر یو پی اس و سرویس ، تعمیر و نگهداری یو پی اس 

  • تعمیر یو پی اس و پشتیبانی از دستگاه های اکثر تولید کنندگان جهانی
  • دسترسی سریع به قطعات و تیم مهندسی در سراسر کشور برای سریعترین زمان پاسخگویی و زمان تعمیر یو پی اس
  • خدمات جایگزین کردن یو پی اس آسیب دیده در زمان تعمیر با توجه به نیاز شما
  • پاسخگویی و اعزام نیرو 24 ساعته جهت تعمیر یو پی اس در محل کارفرما 
  • اجرای سرویس نظارت آنلاین برای انواع یو پی اس و سیستم های برق اضطراری در

تعمیر فوری یو پی اس

تعمیر فوری یو پی اس همیشه از جمله درخواست های کارفرمایان است زیرا نیاز به داشتن یو پی اس و برق پشتیبان در دنیای امروز که تمام سیستم ها بصورت شبکه و آنلاین در حال کار می باشند از الزامات حال حاضر در هر کارخانه یا هر کسب و کاری می باشد همچنین بعضی از مراکز درمانی و خدماتی که با سلامت و جان انسانها طرف هستند حتی ساعتی بدون داشتن یو پی اس و یا برق پشتیبان نمی توانند کارهای خود را به خوبی و بصورت ایمن انجام دهند همچنین سیستم های شبکه و اطلاعات برای ارگان های بزرگ در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال در حال کار هستند یو پی اس کاران بیشترین تلاش خود را دارد تا در کمترین زمان ممکن تعمیر فوری یو پی اس و یا جایگزینی یو پی اس را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تعمیر یو پی اس logo

قرارداد تعمیر و نگهداری یو پی اس : 

اجرای قرارداد تعمیر و نگهداری یو پی اس برای صرفه جویی در هزینه ها و مدیریت زمان در ارگان ها ، بیمارستان ها و مراکز دولتی توسط تیم یو پی اس کاران قابل اجرا می باشد. 

اطمینان از اینکه تجهیزات یو پی اس و برق اضطراری در شرکت یا سازمان تان در هر زمانی آماده به کار هستند بخش مهمی از فرآیند مدیریت پشتیبانی شما در مواقع حساس و بحرانی می باشد. بدلیل استفاده 24 ساعته مصرف کننده های مختلف از انواع یو پی اس بخصوص در انواع یو پی اس آنلاین و یو پی اس توان بالا و همچنین سیستم های برق پشتیبان برای سرور های کامپیوتری جای تعجب نیست که اجزای کلیدی یو پی اس بعد از مدتی احتیاج به تعویض و یا تعمیر پیدا می کنند. همچنین اطمینان از سلامت باتری یو پی اس یکی از نکات کلیدی است. در همین راستا یو پی اس کاران آماده ارائه خدمات تعمیر و نگهداری بلند مدت برای ارگانها و بیمارستان ها می باشد.

خدمات ما شامل :