قرارداد های تعمیر و نگهداری یو پی اس کارکرده و یا یو پی اس جدید

اکثر مشتریان ما معتقدند که داشتن قراردادهای تعمیر و نگهداری یو پی اس بسیار مهم هستند و با کمک دستگاه یو پی اس  زمانی که در خط اصلی یا خطوط داخلی قطع برق اتفاق می افتد می توانند اطمینان حاصل کنند که اطلاعات مهم  وسیستم های کامپیوتری با ارزش شان حفظ خواهد شد . دستگاه های یو پی اس و برق اضطراری مشابه هر سیستم برقی دیگری نیازمند تعمیر و نگهداری بصورت دوره ای هستند تا بتوان اطمینان حاصل کرد که در مواقعی که به آنها نیاز هست آماده به کار بوده و این یو پی اس ها دچار مشکل نمی شوند . این یو پی اس ها مانند سایر سخت افزارها همگام به پیشرفت تکنولوژی نیاز به به روز رسانی منظم دارند تا در زمان استفاده از هر گونه خطا به دور باشند.

تعمیر و نگهداری یو پی اس

قرارداد تعمیر و نگهداری یو پی اس و قرارداد ضمانت تولید کننده 

تعمیر یو پی اس در کمترین زمان ممکن همچین ارائه خدمات سالانه تعمیر و نگهداری یو پی اس ها برای سازمانها و ارگانهای خصوصی و دولتی که شامل انجام تعمیر دستگاه ها و تعویض قطعات می باشد.گارانتی تولید کننده زمان تضمین شده ای برای انجام خدمات و تعمیرات به مشتریان ارائه نمی دهد در حالی که در یک قرار داد تعمیر و نگهداری یو پی اس این قضیه تضمین می شود.گارانتی تولید کننده شامل سرکشی دوره ای به دستگاه ها برای اطمینان از عملکرد صحیح سیستم برق اضطراری نیست اما یک قرارداد تعمیر و نگهداری یو پی اس این وظیفه را بر عهده می گیرد.

سرویس های یو پی اس 

هر یو پی اس باید به طور مرتب سرویس دهی شود تا اطمینان حاصل شود که در مواقع نیاز به درستی کار می کند و همچینین باطری های یو پی اس سالم است. در یک قرارداد تعمیر و نگهداری یو پی اس اطمینان حاصل می شود که یک پشتیبان در هر زمانی در صورت نیاز شما در دسترس است . یک قرارداد سالیانه امکان دسترسی به تکنسین متخصص یو پی اس در هر زمانی برای کارفرما فراهم است.

دیزل ژنراتور و یو پی اس توان بالا

دیزل ژنراتور ها و سیستم های تامین برق اضطراری با قدرت بیشتر از ۳ کاوا باید بصورت فصلی ( هر سه ماه یکبار ) توسط یک فرد متخصص چک شده و فیلتر های هوا و فیلتر های روغن تعویض شده و از درستی عملکرد قطعات آن اطمینان حاصل شود. در طول بازدید، تکنسین میزان بار خروجی و سیگنال های مختلف را بررسی می کند و این اطلاعات را با داده های جمع آوری شده از بازدید های قبلی مقایسه کرده که این کار به پیشگیری از خرابی قطعات و هزینه های مجدد اضافی می انجامد .

انواع قرارداد های تعمیر و نگهداری یو پی اس 

قراردادهای تعمیر و نگهداری بنابر خواسته مشتری شامل چند مورد می باشد . یکی از انواع این قرارداد ها ، قرارداد تعمیرات ساده بصورت ۲۴ ساعته و سالانه می باشد که شامل اعزام نیرو به محل کارفرما در هر ساعتی از شبانه روز برای جلوگیری از خسارت به دستگاه های حساس و انجام تعویض قطعه در محل کارفرما یا جایگزینی یو پی اس معیوب با یو پی اس سالم تا زمان تعمیر کلی دستگاه کارفرما می باشد . این قرار داد تعمیر و نگهداری یو پی اس می تواند تنها شامل ارائه خدمات و یا بصورت کلی شامل خدمات و تعویض قطعات بصورت یک قرارداد تعمیر و نگهداری سالیانه باشد . 

طرح تعمیر و نگهداری ما شامل موارد زیر است 

  • چک کردن محیطی و خاک گیری باطری ها و برد یو پی اس 
  • چک کردن الکترو مکانیکی یو پی اس 
  • تست عملکرد یو پی اس در حالت بی بار و ماکزیمم بار 
  • تست کارکرد صحیح باطری یو پی اس
  • ثبت چک لیست های سرویس دستگاه 
  • ارائه توصیه های اصلاحی در جهت بهبود کارکرد سیستم های یو پی اس