اخبار یو پی اس

سامسونگ 30 درصد بازار جهانی باتری یو پی اس را در دست دارد

شرکت تولید کننده باتری یو پی اس سامسونگ با نام تجاری Samsung SDI در ۲۰ آوریل ۲۰۱۷ اعلام کرد که ۳۰ درصد از بازار جهانی باتری یو پی اس را بدست آورده است .

یو پی اس یک دستگاه برقی است که برق اضطراری را برای مصرف کننده ها زمانی که منبع اصلی تولید نیرو به عنوان مثال برق شهری قطع می شود تامین می کند. در یو پی اس ها این انرژی در باتری یو پی اس ذخیره شده و برق اضطراری در مواقع مورد نیاز از طریق باتری یو پی اس تامین می گردد. در گذشته و در حال حاضر بیشتر از باطری های سرب اسید (‌ باتری سیلد اسید )‌ در یو پی اس استفاده می شد اما در حال حاضر بیشتر به سمت استفاده از باتری لیتیوم یون یو پی اس در حال تغییر می باشد.

بر اساس تحقیقات موسسه IMS Research ارزش بازار یو پی اس در سال ۲۰۱۶ برابر با 11.1 میلیارد دلار بوده و فروش باتری لیتیوم یون یو پی اس کمتر از ۱۰ بازار را تشکیل داده است که به این معنی است که پتانسیل رشد بالایی دارد .

طول عمر باتری یو پی اس لیتیوم یون سامسونگ حداقل دو برابر باتری سیلد لید اسید یو پی اس بوده و می تواند تا ۱۵ سال مورد استفاده قرار گیرد همچینن بدلیل تراکم بالاتر فضای کمتری را اشغال کرده و نصب آن آسانتر است و باتری یو پی اس لیتیوم یون نیاز به زمان کوتاهتری برای شارژ باتری دارد و خروجی سه برابر بیشتر از باتری یو پی اس سرب اسید دارد.

باتری یو پی اس لیتیوم یون سامسونگ


سامسونگ در حال حاضر باتری یو پی اس لیتیوم یون را برای سه تولید کننده جهانی یو پی اس عرضه می کند که عبارتند از :: vertivco ؛ schneider-electric و Eaton 

 این شرکت به تازگی قرارداد توسعه باتری یو پی اس یون لیتیوم یون را با شرکت Schneider Frace  امضا کرده است و در حال تامین باتری لیتیوم یون یو پی اس برای اکثر تولید کننده های جهانی یو پی اس می باشد .

این شرکت به تازگی یک یو پی اس یون لیتیوم یون را با اشنایدر Frace از سال 2012 امضا کرده است و امسال یک قرارداد عرضه باتری را امضا کرده است.

یکی از مقامات سامسونگ SDI گفت: “همانطور که سه تولید کننده بزرگ یو پی اس در جهان، که بیش از نیمی از بازار یو پی اس را تشکیل می دهند، رسما اعلام کرده اند که از باتری یو پی اس لیتیوم یون سامسونگ استفاده می کنند، می توانیم بگوییم که بازار باتری یو پی اس های لیتیوم یون در آینده رشد چشمگیری خواهد داشت و در تلاش هستیم تا شرکت سامسونگ اس دی ای  را به رهبر بازار در تبدیل باتری های یو پی اس سرب اسید به باتری های لیتیوم یون تبدیل کنیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *