مقالات یو پی اس

روز جهانی پشتیبان گیری از اطلاعات : آیا شما یک سیستم برق اضطراری قابل اطمینان دارید؟

روز جهانی پشتیبان گیری از اطلاعات

31 مارس روز جهانی پشتیبان گیری از اطلاعات است. بله، امروزه این مساله ای مهم است روز جهانی پشتیبان به منظور یادآوری به هر کسی است که از رایانه استفاده می کند تا از خطرات ناشی از عدم پشتیبانی از اطلاعات خود، آگاه شود.

و اگر شما در حال مطالعه این مطلب هستید، این برای یادآوری و آگاه سازی شماست. تنظیم کنندگان روز جهانی پشتیبان گیری، تخمین می زنند 30 درصد از کاربران رایانه هرگز از داده های خود پشتیبانی نمی گیرند. در این صورت شما احتمالا در حال بازی با آتش هستید، زیرا اگر از نقص امنیتی رنج می برید، و یا دچار قطع برق شدید شوید، ممکن است مجبور به خداحافظی ابدی با اطلاعات خود شوید.

بنابراین نیاز به پشتیبان گیری اطلاعات ، یک شوخی نیست. اما مهم این است که بدانیم پشتیبان گیری تنها در مورد کپی کردن داده ها نیست. مسلما، تکثیر داده ها حیاتی است، اما “پشتیبان گیری” آن در اینجا متوقف نمی شود. همچنین نیاز به یک سیستم پشتیبان الکتریکی نیز وجود دارد. ما در مورد سیستم برق اضطراری یو پی اس و بک آپ با استفاده از باطری و حفاظت از ولتاژ برای رایانه ها، درایوهای خارجی، روترهای WiFi، دستگاه های تلفن همراه، سرورهای خانگی و سایر وسایل الکترونیکی صحبت می کنیم. از آنجاییکه لوازم خانگی و دستگاه ها به WiFi متصل هستند، نیاز به اطمینان از یک منبع برق ثابت بیشتر از همیشه است.

نیروی برق برای همه

هر کاربر، گذشته از این که شما یک جستجوگر وب هستید، کارآفرین یا کارمند یک شرکت بزرگ، نیاز به سیستم برق اضطراری یو پی اس دارید. اگر شما آن را ندارید، قطع برق نه تنها شما را از استفاده از دستگاه های خود باز می دارد، بلکه از پشتیبان گیری از اطلاعاتتان نیز جلوگیری می کند. بنابراین، اگر پشتیبان گیری منظم و طبق برنامه شما فقط چند ثانیه قبل از قطع برق باشد، مطمئنا برخی از داده ها و تغییرات اخیر فایل را از دست خواهید داد.

قطعی و نقص برق اما اجتناب ناپذیر است. مشکلات برق به مراتب بهتر شده است، اما هنوز هم قطعی برق به خاطر تغییرات آب و هوا اتفاق می افتد.

علل دیگر قطع عبارتند از بروز مشکلات در ایستگاه و آسیب به خطوط انتقال. و البته تابستان. ثبات دمای بالای هوا در تابستان، و روشن کردن سیستم های تهویه مطبوع گاهی اوقات باعث بارگیری بیش از حد مدارهای برق می شود.

این به این معناست که شما نیاز به یک منبع پشتیبان قابل اعتماد برای جلوگیری از از دست دادن داده های با ارزش، چه سوابق مالی شخصی، تصاویر خانواده یا مجموعه MP3  باشد، دارید. اگر شما یک بازیکن بازی های کامپیوتری حرفه ای  در خانه هستید،چه چیزی می تواند بدتر از تجربه قطع برق وقتی در نهایت به آخرین سطح رسیده اید و یا جوایز نادری را جمع آوری کرده اید باشد؟

آیا شما حفاظت می شوید؟

زندگی ما بیشتر و بیشتر به برق وابسته می شود. شما حتی نمیتوانید به ماشین خود در زمان قطع برق بنزین بزنید، مگر اینکه یک پمپ بنزین با یک ژنراتور پشتیبان پیدا کنید.

به عنوان یک کاربر کامپیوتر و ابزار الکترونیکی، شما نیز مانند مالک این پمپ بنزین به سرمایه گذاری در سیستم برق اضطراری یو پی اس و حفاظت از ولتاژ برای دستگاه های خود، نیاز دارید. اگر هنوز این کار را انجام نداده اید، نگاهی به دستگاه های کامپیوتری و الکترونیک خود بیاندازید تا ببینید چه نوع حفاظتی نیاز دارید. اگر دارای دفتر کار خانگی یا کسب و کار کوچکی هستید، با همکاران ما در دفاتر یو پی اس کاران تماس بگیرید و مشاوره های رایگان ما را دریافت کنید.

با استفاده از خدمات یو پی اس کاران مانند تعمیرات یو پی اس، شما دارای یک پشتیبان برقی مناسب به همراه نظارت 24 ساعته توسط یک ارائه دهنده یو پی اس که تضمین می کند دستگاه های اجرایی شما به درستی عمل می کنند و سیستم یو پی اس شما در زمانی که مورد نیاز است آماده به کار خواهد بود.

  حفاظت از شیوه زندگی

همانطور که روز جهانی پشتیبان گیری از اطلاعات می آید و می رود، یک لحظه برای اطمینان از حفاظت از دستگاه های خود و داده ها و سیستم برق اضطراری خود وقت بگذارید. هنگامی که شما از دستگاههایی که به آن وابسته هستید محافظت می کنید، به خصوص به این دلیل که این روزها همگی به اینترنت “متصل” می شوند، شما نه فقط از دستگاه های خود  بلکه از سبک زندگی خود و کسب و کارتان نیز محافظت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *